Aktualności Trion Indoor Air Quality w Polsce. - Systemy oczyszczania i filtracji powietrza Trion Polska.

Przejdź do treści

Menu główne:

01.03.2016 - Warszawa FORUM WENTYLACJA - SALON KLIMATYZACJA 2016
To największe Międzynarodowe targi techniki wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i chłodniczej, które odbyły się w dniach 1 - 3 marca 2016 roku w Warszawie.
W tym roku w targach wzięła udział firma ECOTECH Sp. z o.o.
Na Targach nasza firma zaprezentowała elektrostatyczne oczyszczacze powietrza i przemysłowe filtry TRION oraz Hepa i Ulpa filtry ENVIRCO dla czystych pomieszczeń.
Wystawa zgromadziła konsumentów – producentów i dystrybutorów sprzętu i rozwiązań technicznych w zakresie wentylacji, klimatyzacji i chłodnictwa.
FORUM WENTYLACJA - SALON KLIMATYZACJA to unikalne otoczenie biznesu, gdzie spotykają się nowi klienci, nawiązują i budują kontakty biznesowe na jedynej tego rodzaju imprezie w Polsce.
Targi obejmowały różne aspekty i najnowsze trendy branży wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i chłodniczej.
.........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
08.08.2014 - JOHNSON CONTROLS
Johnson Controls w czerwcu 2014 r. zamknęła transakcję o wartości 1,6 mld dolarów w sprawie nabycia Air Distribution Technologies, jednego z najsilniejszych oraz największych niezależnych dostawców produktów do wentylacji w Ameryce Północnej.

„Inwestycje te rozszerzają pozycje firmy Johnson Controls o dodatkowe produkty, które uzupełniają nasze dotychczasowe oferty ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji”, powiedział Alex Molinaroli, Dyrektor Wykonawczy Johnson Controls.

Air Distribution Technologies produkuje szeroką gamę produktów do wentylacji pod znanymi markami, takimi jak Ruskin, Titus, Hart&Cooley, Krueger, PennBarry, Tuttle&Bailey, TRION, Envirco, Koch Filter, itd.

„Nabycie Johnson Controls oraz nasza integracja do ich działalności budowlanej poszerzy nasze portfolio produktów i sieć globalną, pozwoli nam na przyspieszenie wzrostu oraz tworzenie produktów innowacyjnych” zaznaczył Terry O’Halloran, Dyrektor Generalny Air Distribution Technologies.
 
Copyright 2016. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego