Filtry powietrza komercyjnego zastosowania. - Systemy oczyszczania i filtracji powietrza Trion Polska.

Przejdź do treści

Menu główne:

PRODUKTY > Komercyjne
FILTRY POWIETRZA KOMERCYJNEGO ZASTOSOWANIA
Jakość powietrza (Indoor Air Quality - IAQ) ulega ciągłym zmianom pod wpływem wielu czynników, w tym temperatury, wilgotności i unoszących się w powietrzu cząstek stałych / gazów. Zanieczyszczone powietrze ma szczególny wpływ na jakość powietrza w pomieszczeniach biurowych oraz w zakładach produkcyjnych.

Pracownicy spędzają 90% czasu w zamkniętych pomieszczeniach, wdychając 4-6 razy brudniejsze powietrze niż zewnętrzne i 8-10 razy bardziej toksyczne. Badania uczonych pokazały, że właśnie zanieczyszczone powietrze jest ogromnym źródłem zachorowań. Człowiek zużywa 80% zasobów swego systemu immunologicznego na zneutralizowanie wdychanych toksyn. Dzienne zapotrzebowanie przeciętnego dorosłego człowieka to około 400 metrów sześciennych powietrza.

Naszym najważniejszym celem jest zapewnienie czystego powietrza za pomocą filtrów, które charakteryzują się niskim oporem powietrza, wysoką wydajnością a jednoczesnie będą ekonomiczne w eksploatacji.
......................................................................................................................................................................................................................................................................................
 
Copyright 2016. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego