O firmie TRION - oczyszczenie powietrza, Kraków, Polska. - Systemy oczyszczania i filtracji powietrza Trion Polska.

Przejdź do treści

Menu główne:

O FIRMIE TRION IAQ (Indoor Air Quality)
Zabezpieczenie komfortowych i bezpiecznych rozwiązań do oczyszczenia powietrza

Od 1947 roku firma TRION produkuje wysokiej jakości produkty do zastosowań komercyjnych, przemysłowych, bytowych i wojskowych. Produkty są specjalnie zaprojektowane, aby zapewnić czyste, bezpieczne i komfortowe środowisko powietrzne wewnątrz pomieszczenia. Niezawodność eksploatacyjna, świetna jakość produktów i doskonała obsługa klienta to kluczowe elementy trwałego sukcesu firmy TRION.

Spółka osiągnęła wysoki poziom wiedzy technicznej, która pozwala na tworzenie innowacyjnych produktów i efektywnych rozwiązań problemów zanieczyszczenia powietrza przez naszych klientów na całym świecie. Produkty firmy TRION można znaleźć w domach, biurach, kawiarniach, restauracjach, szpitalach, fabrykach, a także na statkach morskich i łodziach podwodnych.

Celem firmy są rozwiązania służące poprawie jakości powietrza.

Dzięki szerokiej gamie naszych produktów zawsze przedstawiamy propozycje dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta do obróbki powietrza w różnych gałęziach przemysłu, w tym druku cyfrowego, w przemyśle spożywczym, tekstylnym, motoryzacyjnym, telekomunikacyjnym, farmaceutycznym, biotechnologii, optyki oraz innych.

Siedziba firmy TRION IAQ. znajduje się Sandorfie, Karolina Północna w Stanach Zjednoczonych. Te produkty zostały wytworzone w Fabryce, mającej 263.000 kilometrów kwadratowych powierzchni użytkowej.

Siedziba spółki TRION Ltd. odpowiedzialnej za sprzedaż w Europie Zachodniej, na Bliskim i Dalekim Wschodzie znajduje się w Wielkiej Brytanii.

1996 r. Firma TRION kupiła firmę „Herrmidifier”, która jest producentem sprzetu do nawilżania powietrza.

2002 r. Został otwarty pierwszy kompleks produkcyjny w Suzhou, Chiny.

Dzisiaj TRION jest jednym z największych producentów filtrów elektrostatycznych na świecie.
 
Copyright 2016. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego